STEAM VEIKLA „LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA“

„Zuikučių“ grupės vaikai kūrybiškai veikdami ir eksperimentuodami paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Pasižiūrėję mokomąjį edukacinį filmą, vaikai sužinojo, jog sausio 13-osios dienos įvykiai vyko prie Vilniaus televizijos bokšto. Vaikai turėjo galimybę dar kartą įsitikinti kokia svarbi laisvė ir vienybė: rinktis konstravimo draugus, konstruktorius, tartis, diskutuoti priimant inžinerinius sprendimus. Taip grupėje iškilo televizijos bokštai su apžvalgos aikštelėmis ir antenomis. Vaikai lygino bokštų aukščius: aukščiausias, žemesnis, žemiausias. Ši veikla skatino ugdytinių kūrybinį bei erdvinį mąstymą, tobulino socialinius įgūdžius. Interaktyviame ekrane vaikai dėliojo Neužmirštuolės žiedo dėlionę. Įtvirtinant Neužmirštuolės atvaizdą bei įsimenant jos pavadinimą, vaikai atliko žaismingą eksperimentą. Eksperimentas pavyko!

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško