Zakończenie programu edukacyjnego „Kubuś Miłośnik Natury“

Przez cały rok nasze przedszkole brało udział w  programie  edukacyjnym „Kubuś Miłośnik Natury“, który miał na celu realizację zagadnień związanych z ekologią. Program polegał na realizacji określonych w regulaminie działań, oraz zdobyciu przypisanych im punktów. Dzięki temu wychowankowie mogli utrwalić zdobyte już wiadomości z dziedziny ekologii oraz zdobyć nowe. Zajęcia odbywały się w formie zadaniowej oraz zabawowej, co pozwoliło na bezpośredni udział w realizacji celów. Panie wprowadziły dzieci w piękny i fascynujący świat natury, ucząc przy tym jak można ją chronić. 2 listopada na zakończenie programu, wychowawczynie dla wszystkich wychowanków przedszkola zaprezentowały przedstawienie kukiełkowe o Kubusiu. Przedstawienie odbyło się w miłej i radosnej atmosferze.

Udział w programie – „Kubuś Miłośnik Natury“ sprawił nam dużo satysfakcji i dostarczył mnóstwa wrażeń. Miło było obserwować zaangażowanie nauczycielek, dzieci i rodziców w realizację działań.

Dyrektor Halina Antropik

Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka