STEAM VEIKLA  “DIENA SU GAMTA”

   Kartu su vasarine saule ir vasariniais žiedais pabunda ir patys mažiausi pievų gyventojai – vabzdžiai. ,,Baravykų“ grupės ugdytiniai susipažino su vabzdžiais ,,užsukę“ pas juos į svečius. Saulėtą dieną vaikai nešini padidinimo stiklais išskubėjo į pievą ieškoti mažųjų  gyventojų. Po akmeniu aptikome skruzdėlytę, o ant dobilo – bitę. Vaikams labai patiko stebėti pievos gyventojus. Labai gaila, kad neradome boružėlės, o margaspalvis drugelis plasnojo aukštai ir mes jo negalėjome apžiūrėti iš arčiau. Keliaudami toliau, džiaugėmės pievą, kurioje visada žydi gėlės. Ugdytiniai mėgavosi įvairiaspalviais gelių žiedais iš kurių sukūrė spalvotas apyrankes, puošniais puokštes ir naudojant netradicinę, paprasta techniką, kiekvienas papuošė medžiaginę servetėlę.

   Šioje veikloje vaikai, lavino kalbą, kalbinius įgūdžius, plėtė žodyną, aplinkos pažinimo, meninio gebėjimo įgūdžius. Suvokė klausimus ir teisingai atliko veiksmus. Lavino kasdienio gyvenimo, savarankiškumo įgūdžius, emocingai reagavo ir džiaugėsi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Liliya Vysotskaya

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško