SPORTUOJANTYS VAIKAI – ŠAUNŪS DRAUGAI

“Drugelių” grupė paminėjo Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30 – mečio jubiliejų. Tą progą buvo organizuota išvyką į vasarišką sporto aikštelę, kur laukė sudėtas sporto inventorius įvairioms rungtims.  Skambant muzikai mažieji sportininkai kartu su tėveliais atliko apšildomą mankštelę, išbandė savo jėgas kamuoliukų mėtymo rungtyje, parodė savo vikrumą paruoštuose estafetėse ir vienos užduoties metu teko pasinaudoti loginiu mąstymu. Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekvienas vaikas kartu su tėveliais buvo apdovanoti padėkos raštais ir spalvingais balionais.

Už bendradarbiavimą padėkos žodžiai nukreipiami treneriui Valdemarui, kuris prisidėjo prie nuostabios šventės organizavimo bei sportinės erdvės suteikimo.

Pozityvių emocijų pliūpsnis, besišypsantys veidai, švelniai nuraudę skruostai – bendro veikimo kartu sporto šventėje – rezultatas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Loreta Sliževska, Viktorija Matuizo