RUDUO DOSNIAUSIAS VITAMINAIS

Ruduo –  vienas spalvingiausių ir dosniausių metų laikų. Soduose gausu puikių, skanių vaisių, kuriuose daug mūsų sveikatai naudingų vitaminų. Tuo įsitikino ir „Bitučių“ grupės ugdytiniai.

Visą savaitę su vaikais kalbėjome apie vaisius, jų naudą mūsų sveikatai, kokių jų būna, kur  jie auga. Vaikai pojūčių pagalba praktiškai susipažino su įvairiais vaisiais.  Juos lietė, kilnojo, uostė, ragavo. Pastebėjome, kad vaisiai būna skirtingų dydžių, svorio: vieni dideli ir sunkūs, kiti maži ir lengvi. Vaisiai skiriasi ne tik savo dydžiu, svoriu, bet ir spalva. Paragavome visų vaisių skoniu, pagaminę iš jų kokteilį ir vaisių „šašlyką“. Vieni vaisiai rūgštūs, kiti  saldūs.  Vaikai pastebėjo, kad vaisiai turi sėklytes, kauliukus. Ačiū ugdytinių tėveliams už ugdomajai veiklai atneštus vaisius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova ir Rima Brozovskaja