STEAM VEIKLOS “VISKAS APIE OBUOLĮ”

Ruduo turtingas savo gėrybėmis. Kadangi  „Boružėlių“ grupės vaikų vienas mėgstamiausių rudens derliaus skanumynų – obuolys, nutarėme jį atidžiau patyrinėti, juolab, kad ir jų įvairovė dabar didelė. Tad „Boružėlių“ grupėje organizuota pasakos insceniazacija „Obuolys“. Veiklų tikslas: skatinti sveiką gyvenimo būdą įvairiais būdais tyrinėjant obuolį.

 Ugdytiniai savo smalsumą patenkino tyrinėdami obuolį, atlikdami įvairias veiklas. Sužinojo ir išmoko naujų lietuviškų žodžių.

„Šokantis obuoliukas“ vaikai nešė į skėtį raudonus kamuoliukus (obuoliukus) – mokytoja pagal linksmą muziką skėtį suko, o „linksmieji“ kamuoliukai šoko  iš skėčio, kuriuos reikėjo vėl ir vėl surinkti. Taip pat vaikus sudomino veikla: iš kamštelių išdėlioti obuolį, pagal jiems pateiktą trafaretą. Meninė veikla – štampavimas obuolių puselėmis ir obuolių paveikslėlių štampavimas kosmetiniais krapštukais.

                     Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Nelia Budrevič ir Rima Brozovskaja

                       Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško