Wystawa bałwanków!

Jaka jest zima? Zima jest śnieżna, biała, gwiezdna. Zimę lubimy najbardziej, ponieważ wita dzieci swoimi uciechami: chodzeniem po zaśnieżonych dróżkach, jazdą na sankach, lepieniem bałwanków.

Wychowawczynie wraz z dziećmi z grupy “Biedronki” długo czekały aż spadnie prawdziwy śnieg, aby można było z niego ulepić bałwana. Wiedząc, że rodzice naszych wychowanków są z natury kreatywne, zaprosiliśmy do udziału w wystawie “Bałwanki”. Efekt twórczości okazał się imponujący. Powstał bałwan z balonów, telerzyków, butelek plastikowych, styropianu, nitek, serwetek, gipsu i innego materiału. Wystawa w naszej grupie będzie trwała przez całą zimę, więc zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania. Uznałyśmy, że rodzice są bardzo twórcze i zasługują na ogromne podziękowania.

Wychowawczyni Nela Budrewicz

[supsystic-gallery id=83 position=center]