WYJAZD „POZIOMECZEK“ DO PRZEDSZKOLA „ŽILVITIS“ W JASZUNACH

24 stycznia wychowankowie z grupy „Poziomeczki“ wyruszyli do Jaszun z przedstawieniem teatralnym „Brzydkie kaczątko”. Swoje umiejętności aktorskie prezentowali przed dziećmi z przedszkola „Žilvitis“.
Piękna opowieść o losach tytułowego, brzydkiego kaczątka, wyśmiewanego przez innych, bardzo się wszystkim spodobała. Jednocześnie mali aktorzy starali się przekazać prawdę o tym, że nie należy nigdy śmiać się z innych, tylko dlatego, że inaczej wyglądają. Ważniejsze jest posiadanie dobrego serca.
Przedstawienie było ciekawe, barwne, wesołe, a czasami nawet zaskakujące. Wszystkie dzieci były zachwycone sztuką, w ciszy oglądały przedstawienie, a potem podziękowały aktorom gromkimi brawami.
Na zakończenie wychowawczynie z przedszkola „Žilvitis“ przygotowali dla wszystkich przedszkolaków zabawy ruchowe pod muzykę. Był to dzień wspaniały: pełen wrażeń i niespodzianek.
Serdecznie dziękujemy społeczeństwu przedszkola „Žilvitis“ za współpracę.

Dyrektor Halina Antropik
Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka