UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

“Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.

A w przedszkolu, przedszkolaki składają życzenia.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom.

Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na codzień.

I dużo radości.”

Dzień Babci i Dziadka jedno z najbardziej ciepłych i rodzinnych świąt. Dla wielu osób Babcia i Dziadek  to osoby wyjątkowe, obdarzające wnuczęta wielką miłością, zawsze służące radą i pomocą. Z tego powodu Babcie  i Dziadkowie cieszą się wielkim szacunkiem. Dzieci z grupy “Poziomeczki” przygotowały wspaniały KONCERT NIESPODZIANKĘ,  poprzez który chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek. W tym wyjątkowym dniu wcieliły się w rolę aktorów, tancerzy i piosenkarzy. Pomimo tremy związanej z występem, uroczystość wypadła pięknie. Dzieci otrzymały gromkie brawa, a Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swych wnucząt. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

                                                                                                                  Wychowaczynie Jadwiga Juszyńska i Loreta Sliżewska

 

[supsystic-gallery id=84 position=center]