SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ W PRZEDSZKOLU

Dnia 4 października 2018 r. pani Rita Dovsevičienė i pani Liliya Hirdziyeuskaya Pracowniki z Biblioteki Miejskiej zostały zaproszone do grupy “Motylki”.

Celem wizyty było zapoznanie dzieci z zawodem bibliotekarza, a także głośne przeczytanie dzieciom bajki Stanisława Jachowicza “Chory kotek”. Bibliotekarki przyniosły ze sobą mnóstwo ciekawych, kolorowych wydań książek o kotach,  które dzieci mogły obejrzeć. Przedszkolaki w ciszy i skupieniu wysłuchały teatrzyk bajkowy “O chorym kotku” następnie otrzymały rysunki z portretem kotka do pokolorowania, a także bawiły się w zabawę ruchową “Kotek i myszka”. W ramach podziękowania dzieci wręczyły wcześniej przygotowany upominek. To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy!

Wychowawczyni Loreta Sliżewska i Bożena Baublienie