INFORMACIJA TĖVAMS (GLOBĖJAMS)

Gerbiami tėveliai,

atsižvelgiant į dabartinę situaciją, susijusią su karantino metu ugdymo sąlygų pakeitimu ir sugriežtinimu, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministro 2020 m. gegužės 11 d. sprendimu Nr. V-1116, vykdant Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gegužės 13 d. įsakymą Nr. DĮV-559, pranešame, kad  nuo 2020 m. gegužės 18 d. darželis priims tik tuos vaikus, kurių abu tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu, pateikiant darbdavio pažymas iš darboviečių dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje ir užpildant deklaraciją apie vaiko sveikatą (sprendimas, įsakymas, prašymas, deklaracija pridedami).

Labai prašome elektroniniu būdu į el. p. eisiskes.ziburelis@gmail.com iki 2020-05-15 (įskaitytinai) pateikti prašymą priimti vaiką nuo 2020 m. gegužės 18 d. ir pridėti prie prašymo  visus dokumentus: pažymas, deklaraciją.

Pagarbiai

direktorė Halina Antropik