“Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca  wyciągnie dłoń, pomocną dłoń…”

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy dla wszystkich rodziców z grupy „Zajączki” za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc, nieocenione wsparcie oraz zaangażowanie w życie naszego przedszkola,   za współpracę na przeciągu wszystkich tych lat, a także za zaangażowanie w edukację zdalną.

Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrekcja i panie z grupy „ Zajączki” są wdzięczne dla państwa: Ażelionisów, Balciukiewiczów, Bartoszewiczów, Dudinskich, Juszynskich, Kisielów, Kołomyckich, Sliżewskich, Swirków, Uleckich, Wieliczkiewiczów, Winczów, Wróblewskich oraz Justynie i Witaliju Komar, Andżelikie i Pawłu Komar, Julii Isielionis, Kristinie Cimosz i Elżbiecie Matulewiczenie, Alionie Tubinienie i Teresie Gotowieckiej.