PADOVANOKIM GERĄ NUOTAIKĄ IR ŠYPSENĄ!

Grupės “Bitutės” vaikai spalio 5-9 dienomis dalyvavo respublikinėje akcijoje “Padovanok gerą nuotaiką ir šypseną”, skirtą Pasaulinės psichikos sveikatos dienos minėjimui. Šiomis dienomis vaikai kalbėjosi apie emocijas ir jausmus, dalinosi savo patirtimi, kada jiems būna linksma, gera, o kada jaučiasi liūdni ir pikti, vaizdavo emocijas savo veidukais, kartu tai tapo ir smagia artikuliacine mankštele. Vaikai žaidė smagius žaidimus, klausėsi dainelės “Šypsenėlė”, padarė bendrą kūrybinį darbelį. Į svečius atėjo “Linksmuolis”, kuris draugavo su vaikais visas šias dienas, kartu žaidė ir dovanojo visiems savo šypseną. Antradienį minėjome Tarptautinę šypsenos dieną ir dalinome visiems į grupę atėjusiems tėveliams šypsenėles bei linkėjome gražios dienos. Vaikai draugiškai darbavosi prie bendro darbelio pagal dainelės “Šypsenėlė” įrašą.
Šypsena ir gerumas yra visagaliai!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Natalja Sokolova

Logopedė Dorota Verseckienė