SVEIKO MAISTO PAGRINDAI

Sausio 8 dieną „Bitučių“ grupėje vyko sveikatingumo veiklos ,,Sveikas maistas – sveiki vaikai“. „Bitučių“ gr. ugdytiniai diskutavo apie maisto produktų įvairovę, sveiko maisto naudą žmogaus sveikatai, susipažino su sveikos mitybos piramide, aptarė, koks maistas yra „nesveikas maistas“ bei mokėsi pasakyti jam „NE“. Nagrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, sužinojo, kokius  maisto produktus reikėtų rinktis kasdien ir kuriuos produktus reikėtų valgyti rečiau, diskutavo apie sveiką mitybą. Visi kartu žiūrėjome edukacinį filmuką „Sveika mityba vaikams“. Vaikai žaidė žaidimą „Sveikas maistas“, kurio metu turėjo sudėlioti sveikus produktus į lėkštutę. Veiklų metu vaikai buvo labai aktyvūs, patyrė džiugių emocijų, atradimo džiaugsmą. Labiausiai vaikams patiko patiems pasigaminti “Sveikuolišką kokteilį”. Smagiai padirbėję, vaišinomės pačių pagamintu kokteiliu.

                                            Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Brozovskaja