ŠIANDIEN ESU LABAI TURTINGAS – ESU SVEIKAS

Vaiko sveikata – tai neįkainojamas lobis-turtas, didžiausia ugdymo vertybė, kurią privalu saugoti ir branginti kiekvienam iš mūsų.

Sveikatos ugdymo aktualumas – tai kaip didžiausia vertybė. Mūsų įstaigos siekiai – ugdyti visapusiškai sveikus vaikus, saugius, turinčius tvirtus sveikatos stiprinimo įgūdžius. Sveikatos ugdymo procesas orientuotas į vertybes, kurios vaikui augant plečiasi, tobulėja, tampa įpročiu, o vėliau – socialine norma. Stengiamės gyventi sveikai, kiekvieną rytą darome mankštą, kartais grupėje, o kai būna šiltą – lauke. Sportuojame kartais vieni, o kartais su draugais iš kitų grupių. Bendri žaidimai skatina bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vaikų, kurie yra įvairaus amžiaus bei kalba skirtingomis kabomis. Žaisdami kartu išmokstame pažinti ir suprasti vieni kitus, gyventi gražiai ir draugiškai. Mes norime daugiau sužinoti apie sveiką gyvenseną, būti saugūs, sveiki ir laimingi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Božena Lukaševič ir Lilijana Beliavskaja