Ačiū, Jums, tėveliai! Dziękujemy rodzicom!

[supsystic-gallery id=99 position=center]

Jau senai įsitikinome tuo, kad mūsų ugdytinių tėveliai yra be galo kūrybingos ir aktyvios asmenybės. Visada džiaugiamės, kai sulaukiame jų pagalbos, idėjų. Štai ir dabar paskelbėme parodą – “Mano pirmoji knygelė”. Sulaukėme tikrai daug ir labai įvairių rankdarbių! O svarbiausia – aktyvių tėvelių! Knygutės buvo eksponuojamos darželyje ant palangių, eidami vaikai ir tėveliai visada grožėjosi paroda bei didžiavosi savo pagaminta knygute.

Esame labai dėkingi visiems parodos dalyviams ir labai didžiuojamės, kad turime tokių kūrybingų tėvelių. Ugdymo įstaigos bendruomenė ir ugdytiniai iškilmingai dėkojo parodos “Mano pirmoji knygelė”dalyviams.

 

“MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA”

                                                                                                                 „… Świat jest wielki, a po drodze tyle pytań.

                                                                                                                    Odpowiedzi poszukajcie w kartach książek.

                                                                                                                   Książki mówią: – Nie zabłądzi ten, kto czyta!

                                                                                                                  Książki mówią, że ciekawscy żyją mądrzej …”

W. Chotomska

W pierwszym półroczu roku szkolnego zaproponowałyśmy rodzicom, aby wzięli udział w wystawie “Moja pierwsza książeczka”. Był to intensywny czas spędzony z książką. Wystawa prac odbyła się w przedszkolu. Przez kilka miesięcy mogliśmy podziwiać piękne  książki wykonane własnoręcznie przez rodziców. Wszystkie prace były godne podziwu. Byliśmy zaskoczeni pomysłowością, twórczością i różnorodnością technik.

14 marca odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie podziękowań ogólnoprzedszkolnej wystawy przy herbacie. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich zebranych gości. Spotkanie zostało upiększone występem naszych starszaków. Na zakończenie były wręczone imienne podziękowania wszystkim uczęstnikom wystawy.

Jeszcze raz bardzo sedrecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się, poświęcenie swojego cennego czasu i współpracę, a dzieciom za piękny występ.

Niezmiernie się cieszymy, że życie przedszkola toczy się ciekawym, wartkim nurtem. Tu nie ma miejsca na nudę, nowe zadania wymagają ciągłej aktywności. Udział rodziców naszych wychowanków w życiu przedszkola pomaga nam uświadomić, że każdy człowiek na swój sposób może uczynić nasz świat lepszym i piękniejszym.

 

                                                                                    Dyrektor Halina Antropik

                                                                                    Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

[supsystic-gallery id=98 position=center]