Menu Close

Siūlai, siūlai, susivykit, mums raidelę padarykit!

[supsystic-gallery id=101 position=center] Su raidėmis susipažįstame ikimokykliniame amžiuje. Vaikams tai nėra lengva, todėl svarbu padaryti tai kuo įdomiau, kūrybingiau. Grupėje “Bitutės” vaikai raideles piešė, lipdė iš plastelino, tačiau labiausiai vaikams patiko nauja, neįprasta raidelių darymo technika iš siūlų. Vaikai iš namų į grupę atnešė įvairiausių spalvų, dydžių siūlų kamuoliukų. Sukarpytus ir išmirkytus lipale siūlus, vaikai kruopščiai išdėliojo ant kepimo popieriaus užrašytų raidžių. Klijams išdžiuvus, raidelės nuo popieriaus buvo nuimtos. Tai puikus būdas ne tik raidžių pažinimui, kalbos lavinimui, ši technika taip pat lavina vaikų smulkiąją motoriką, taktilinius pojūčius.

Vaikų darytos raidės puošia grupės rūbinę. Kiekvienas vaikas džiaugiasi savo padaryta raidele, nes kiekviena raidelė yra ypatinga.

Auklėtoja met. Natalja Sokolova

Vyr. logopedė Dorota Verseckienė

[supsystic-gallery id=102 position=center]

Skip to content