Menu Close

„DUONOS KELIAS IKI STALO“

Duona – pagrindinis ir svarbiausias žmonių maistas, lydėjęs žmogų visą gyvenimą. Duonelė vadinama šventa, apie ją sukurta daugybė patarlių ir priežodžių.

,,Baravykų“ grupėje vyko teminė savaitė „Duonos kelias iki stalo“. Jos metu ugdytiniai sužinojo daug informacijos apie mūsų tautos tradicijas, papročius ir duonos kepimo apeigas. Vaikai sužinojo kaip atsirasdavo ant stalo duoną praeityje, ir kaip duonelė gaminama dabar. Grupėse buvo organizuojamos įdomios veiklos – nuo grūdų „kūlimo“ iki duonelės kepimo. Per įvairias veiklas turtino lietuvių kalbos žodyną.  Teminę savaitę vainikavo duonos kepimas kepyklėlėje ,,Šokoladinė Mėta“, šios veiklos metu vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Grinevič

Skip to content