GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA ŠALČININKŲ R. IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ VADOVAMS „PAGALBOS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS PATIRTYS“

Vasario 27 dieną, Šalčininkų r. Eišiškių l/d „Žiburėlis“ organizavo mokymus/seminarą ikimokyklinių įstaigų vadovams „Pagalbos specialiųjų poreikių vaikams patirtys“. Renginys buvo skirtas pasidalinti praktinėmis įžvalgomis, kaip organizuoti ugdymą(si), kad SUP vaikai būtų kuo daugiau įtraukti į įvairias ugdomąsias veiklas, kokias priemones ir metodus taikyti. Buvo aptarta, kaip ugdyti kitokį vaiką, orientuojantis labiau ne į akademinius pasiekimus, o į bendrąsias kompetencijas, siekiant kiekvieno vaiko pažangos. Taip pat buvo apsvarstytos pedagogų ir logopedų bendradarbiavimo galimybės ugdant specialiuosius poreikius turintį vaiką.  Nuoširdžiai dėkojame mūsų svečiams už dalyvavimą ir norime pabrėžti, kad keitimasis patirtimi tai patikimas kelias į profesionalumą.