PASIVAIKŠČIOJIMAS SU TĖVAIS

Rudenėlis jau skaičiuoja paskutines savo karaliavimo gamtoje dienas. Vėsta oras. Dažniau lyja. Gamta ruošiasi ilsėtis. Didesnę dienos dalį mūsų mažieji praleidžia grupėje. Šis rudens metas suteikia galimybę daugiau dėmesio skirti kitokioms, ne mažiau prasmingoms ir turiningoms, veikloms. Radosi daugiau progų pažinti, stebėti gamtą, jos pokyčius, eksperimentuoti, stebėti, kurti, žaisti, todėl „Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su tėveliais surengė pasiviakščiojimą parke, žaidimų aikštelėje.

Pasaulio pažinimas prasideda nuo artimiausios vaiko aplinkos – šeimos, darželio, savęs suvokimo, santykio su gyvaja gamta pajautimo. „Boružėlių“ grupės vaikai labai smalsūs. Pasaulį jie pažįsta stebėdami, tirdami, eksperimentuodami. Pasivaikščiojimo lauke metu stebėjome gamtą, orų pasikeitimus, medžius, gamtos reiškinius, paukščių elgesį. Grožėjomės nuostabiomis gamtos spalvomis, o grįžę, perkelsime jas į meninius darbelius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nelia Budrevič