POPIETĖ SU TĖVELIAIS: „RUDENS SPALVŲ KRAITELĖ“

,,Zuikučių“ grupės vaikai kartu su savo mokytojomis bei lietuvių kalbos mokytoja organizavo atvirų durų dieną tėvams ,,Rudens spalvų kraitelė“. „Zuikučių“ grupės ugdytiniai džiaugėsi rudens spalvomis stebėdami gamtą, taip pat  patys bandė jas atrasti,  eksperimentuodami su tėveliais atliko įvairias veiklas. Buvo paruoštos skirtingos erdvės veikloms. Skaičiavimo erdvėje vaikai skaičiavo lapus, ieškojo jų  ir dėliojo prie atitinkamos spalvos. Įveikė spalvų takėlį, kad galėtų aktyviai dalyvauti tolimesnėse veiklose.  Lavino bei įtvirtino jau turimas ir naujas lietuvių kalbos žinias.

Vaikai pagilino žinias apie rudenį, rudens spalvas, atspalvius,  lavino kritinį mąstymą, įtvirtino žinias apie medžius, lapus bei jų vaisius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Zenona Paškelevič, Liliya Vysotskaya

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško