Menu Close

Respublikinė paroda „Lietuva vaikų akimis“

Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį organizavome respublikinę piešinių parodą „Lietuva vaikų akimis“. Ši paroda buvo skirta vaikams nuo 3 iki 7 metų. Svarbiausias tikslas – skatinti meilę, pagarbą tėvynei, puoselėti kultūros tradicija.

Sulaukėme vaikų darbų iš 9 Lietuvos ugdymo įstaigų. Esame labai dėkingi dalyviams.

 

Z okazji 100 jubileuszu odzyskania przez  Litwę Niepodległości, nasze przedszkole ogłosiło republikański konkurs plastyczny „Litwa oczami dzieci“. Konkurs był skierowany do przedszkolaków od 3 do 7 lat. Głównym celem było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Na konkurs wpłynęły prace z 9 placówek przedszkolnych Litwy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, znaleziony czas i chęć, by wykonać swoją konkursową pracę.

 

                                                                                                  Zastępca dyrektora Diana Gotowiecka

[supsystic-gallery id=89 position=center]

Skip to content