Menu Close

STEBUKLINGAS KNYGŲ PASAULIS. „ZUIKUČIŲ“ GRUPĖS IŠVYKA Į BIBLIOTEKĄ

       Kovo 30 d. „Zuikučių“ grupės vaikai, lydimi mokytojų lankėsi Šalčininkų r. savivaldybės viešosios bibliotekos „Eišiškių“ filiale. Išvykos tikslas – organizuojant veiklas kitose erdvėse, ugdyti vaikų pažintinės veiklos ir sakytinės kalbos įgūdžius.

        Bibliotekoje vaikai apžiūrėjo vaikiškų knygų fondą, išsiaiškino kaip knygos dėliojamos į lentynas, susipažino su bibliotekininko profesija, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paukščių pažinimas“, prisiminė girdėtų pasakų siužetus, pamėgino patys suvaidinti pasaką,  aptarė jų veikėjus. Vaikai pasidarė šventinį atviruką artėjančių Velykų proga ir dar gavo dovanų: Velykinę kompozicija į savo grupę.

       Dėkojame bibliotekos darbuotojoms už šiltą, jaukų priėmimą. Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zenona Paškelevič

Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Semaško

Skip to content