Menu Close

TOKS MIELAS IR ŠILTAS ŽODIS – SAULUTĖ! GDY SŁONECZKO JASNO ŚWIECI SĄ SZCZĘŚLIWE WSZYSTKIE DZIECI!

 

[supsystic-gallery id=110 position=center]

Atėjus pavasariui, kasdien vis dažniau pasirodo šilti saulės spinduliai.  Burundukų ir Voveraičių grupių ugdytiniai susirinko salėje švęsti „Saulytės šventę“. Šventės tikslas – puoselėti meilę, pagarbą gamtai, grožėtis ja.
Pedagogės vaikams paruošė daug įdomių žaidimų, užduotėlių, dainelių. Kiekvienas šventės dalyvis buvo tarsi mažas saulės spindulėlis – pasipuošęs saulės karūna.  Visi vaikai aktyviai įsitraukė į žaidimus, pagal savo galimybes atliko įvairius šokių judesius, dainavo daineles, žaidė žaidimus, o svarbiausia – vaikų veidus puošė sauliškos šypsenos. Labiausiai mažiukams patiko gaudyti saulės zuikučius bei slėptis po skarelėmis nuo lietaus. Vaikai patyrę daug gerų emocijų, buvo laimingi, krykštavo, juokėsi.
Pedagogės atkreipė vaikų dėmesį į tai, kad mūsų gyvenime yra labai svarbi saulė. Šviečiant saulei kiekvienas esame linksmesnis, judresnis.
Auklėtojos Aksana Voiničienė ir Rima Brozovskaja

We wtorek 27 marca przedszkolaki z grupy „Wiewióreczki” i „Burundukai” obchodziły Międzynarodowy Dzień Słońca. Z tej okazji dzieci oraz panie ubrały się w żółte ubranka i założyły na głowy promieniste słoneczka co spowodowało, że w sali od razu zrobiło się ciepło i wesoło. Podczas imprezy przedszkolaki doskonale bawiły się w różne „słoneczne” zabawy ruchowe.

       Po takim gorącym powitaniu mamy nadzieję, że wiosna, a wraz z nią i słońce zagoszczą już na dobre.

 

                                                                                          Wychowawczynie  Lilijana Bielawska, Bożena Baublienė

[supsystic-gallery id=111 position=center]
Skip to content