Menu Close

Vanduo – gyvybės šaltinis

[supsystic-gallery id=107 position=center] Vanduo – tai gyvybės šaltinis. Net yra teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Jokia kita medžiaga neatlieka tiek daug įvairiausių žmogaus organizmo funkcijų kaip vanduo. Šiandien Pasaulinę Vandens dieną grupę “Bitutės” aplankė Lašelis. Lašelį pas mūsų vaikus atsivedė St. Rapolionio mokiniai, dalyvaujantys projekte Erasmus +”Mylėk kiekvieną lašą”. Lašelis mums papasakojo apie vandens naudą, apie savo gyvenimą ir paaiškino vandens taupymo svarbą. O mes Lašeliui padovanojome girliandą iš lašiukų ir eilėraštuką apie vandenį. Vaikai savo nuostabai sužinojo, kad pasaulyje yra vietų, kur vandens visai nėra ir vandens lašas yra brangesnis už auksą. Todėl nuo šiol mes taupysime vandenį, prisimindami tuos, kurie negali dabar atsigerti iki soties arba nusiprausti dėl vandens trūkumo.

Auklėtoja met. Natalja Sokolova

[supsystic-gallery id=108 position=center]

Skip to content