Menu Close

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“

[supsystic-gallery id=109 position=center] Kovo 19-23 dienomis „Vaikų linija“ jau devintą kartą organizavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2018“, skatindama burtis visas ugdymo įstaigas, ir ne tik,  į vieną komandą bei mažinti patyčių epizodus ir tarp mažų, ir tarp didelių.

Mūsų ugdymo įstaiga taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Vaikai kartu su savo tėveliais, auklėtojomis padarė savo vardo raideles bei saulėtą pirmadienio dieną dalyvavo akcijoje „Aš PRIEŠ patyčias!“. Akcijos metu raidelėmis papuošėme medį. Visą savaitę grupėse vyko pokalbiai apie pagarbą vienas kitam, draugystę, gerą elgesį su savo artimaisiais ir ne tik. Du draugai – Asiliukas ir Karvutė subūrė visus vaikus ir auklėtojas linksmai, draugiškai, su šypsenom paminėti „Savaitę BE Patyčių“.

Logopedė Dorota Verseckienė

Auklėtoja metodininkė Natalja Sokolova

[supsystic-gallery id=103 position=center]

 

Skip to content